Левски ТВ Шампионат
4 Ноември 2018 г. - 19:30 ч.

Давиде Мариани: Показахме как можем да играем футбол

Левски победи Ботев (Пловдив) с 4:1 в мач от 14-ия кръг на Първа лига, игран на "Герена".  Станислав Костов беше точен в 29-ата минута. Антонио Вутов изравни в 45-ата минута. Тиам вкара в 51-ата минута, а Костов се разписа за 3:1 в 55-ата минута. Мариани пък вкара четвърти гол в 74-ата минута.

Славиша Стоянович направи две промени в стартовите 11 от мачовете с Верея (7:0) и Черно море, след като загуби заради травми Холмар Ейолфсон и Иван Горанов на "Тича". Исландецът е аут до края на сезона, като бе заменен от Антъни Белмонт, който бе халф, а Нуно Рейш се върна в защита и си партнира с Давид Яблонски. Левият бранител Луи Нганиони пък дебютира за Левски, сменяйки капитана Горанов.

ЛЕВСКИ - Ботев (Пд) 4:1
1:0 Костов (29)
1:1 Вутов (45)