Мач център

Шампионска лига, Плейоф

Дата: 19.08.2009 г. / 17:45 ч. Стадион: стадион "Георги Аспарухов" - София Публика: 20000 души Съдия: Лорант Дюамел

8 Сърмов
14 Минев

Коментар на мача

• 1 мин.

НАЧАЛО НА МАЧА

• 2 мин.

Пробив отдясно и остро центриране на Зе Соареш към Йовов, но топката е изчистена от защитник на Дебрецен

• 5 мин.

Пас на Бардон надясно към Зе Соареш, топката се оказа дълга за бразилеца и излезе в аут

• 10 мин.

Зе Соареш центрира отдясно към Христов, но топката се оказа висока за централния нападател и отиде в тъч

• 12 мин.

ГООЛ! Гостите поведоха с 1:0 след като Боднар със страхотен удар от 25 метра прати топката в горния ляв ъгъл

• 12 мин.

• 13 мин.

Вагнер центрира отляво към далечната греда, където Зе Соареш опита удар но над вратата

• 14 мин.

Шут на Бардон от границата на пеналта, топката профуча покрай дясната греда

• 15 мин.

• 19 мин.

Шут на Леандро отдалеч бе спасен от Петков

• 20 мин.

Кулибали шутира отляво, Топузаков обаче изчисти в корнер

• 21 мин.

След изпълнение на корнер, топката стигна до Жакали, който от точката на дузпата не уцели вратата

• 23 мин.

Кулибали шутира високо над вратата от границата на полето

• 26 мин.

Йовов центрира отдясно от фаул към далечната греда където Генев с глава праща топката в аут

• 27 мин.

След продължителна атака топката стигна до Леандро, който шутира, но Петков се намеси и изби в корнер

• 28 мин.

Фаул за Дебрецен пред вратата на Левски, Боднар шутира но уцели стената

• 30 мин.

След центриране отляво на Леандро, топката стигна до Цвиткович, който с глава уцели напречната греда

• 36 мин.

Кулибали стреля отляво над вратата

• 37 мин.

Йовов проби отляво центрира към Тасевски който бе блокиран

• 39 мин.

Минев шутира във вратаря от границата на пеналта

• 39 мин.

Вагнер центрира остро отляво, но Зе Соареш не стигна топката пред празната врата и кълбото излезе в аут

• 40 мин.

Страхотен пробив отляво на Бардон, който пусна на Йовов, но той от чиста позиця не уцели вратата

• 43 мин.

Йовов финтира двама защитници на Дебрецен, пусна на празна врата пас, но там нямаше никой от неговите съотборници

• 45 мин.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

• 46 мин.

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

• 47 мин.

Йовов стреля във вратаря от средно разстояние

• 51 мин.

• 51 мин.

ГООЛ! Левски изравни 1:1. Зе Соареш проби отдясно, върна към Бардон, който от точката за дузпа с топовен шут вкара гол

• 52 мин.

• 53 мин.

Сърмов стреля отдалеч вратаря на гостите улови кълбото

• 60 мин.

Шут на Сърмов мина над вратата

• 60 мин.

• 63 мин.

След късо изпълнение на корнер, Рудолф шутира от малък ъгъл Петков изби в корнер

• 66 мин.

Рудолф стреля опасно отляво покрай вратата

• 67 мин.

Цвиткович стреля над вратата от пряк свободен удар

• 70 мин.

Вагнер центрира отляво към далечната греда където Ортега стреля неточно с глава

• 71 мин.

• 73 мин.

Топовен изстрел на Сърмов отдалеч е изчистен в корнер

• 74 мин.

След изпълнение на корнер топката стигна до Домби който отблизо не уцели вратата

• 76 мин.

ГООЛ! 2:1 за Дебрецен. След ниско центриране отдясно Цвиткович отблизо прати топката в мрежата