Мач център

Купа на УЕФА, 1ви кръг - 1ва среща

Дата: 18.09.2008 г. / 18:30 ч. Стадион: стадион „Под Дубном" - Жилина Публика: 1 души Съдия:

Коментар на мача

• 1 мин.

НАЧАЛО НА МАЧА

• 2 мин.

Нарушение на Белак срещу Георги Иванов близо до тъчлинията

• 3 мин.

Тиберканин се озова зад гърба на защитата на Жилина, но притичалия Печалка предотврати опасността с намесата си.

• 5 мин.

Удар с левия крак на Георги Иванов извън пеналтерията, но далеч от целта

• 6 мин.

Белак получи в наказателното поле на Левски и стъреля опасно с десния крак, Петков боксира в корнер.

• 7 мин.

Адауто свали с глава топката към непокрития Йеж, който стреля от воле, но на метър над напречната греда.

• 10 мин.

Гаджев и Зе Соарес изпробваха двойно подаване в дясно от наказателното поле на Жилина, но пасът на Гаджев се оказа прекалено дълъг и топката излезе в аут

• 12 мин.

Жоазиньо центрира от ляво след като получи от Тиберканин, топката отиваше в нахлуващия на скорост Зе Соарес, но Лейтнер изби пред крака му.

• 13 мин.

Жоазиньо проби сам в пеналтерията и пробва шут с десния крак, но Вомачка пресече удара.

• 19 мин.

Бистрон изби опасно центриртане в корнер.

• 20 мин.

След корнера Тиберканин подхвана скоростна контра, нахлу мощно в полето на домакините и намери Жоазиньо на левия фланг, който финтира Пекарик и стреля, но неточно.

• 20 мин.

• 21 мин.

Жоазинхо подаде към Вагнер от ляво, който центрира към непокрития Георги Иванов в малкия пенал, топката го прехвърли и Печалка изчисти в корнер.

• 23 мин.

Щърба остана непокрит пред наказателното поле и нанесе силен удар по земята, който намери десния страничен стълб на синята врата, топката попадна у Щивар, който се опита да я насочи към опразнената врата, но Петков изби самоотвержено с крак.

• 25 мин.

Белак премина покрай Бистрон и стреля, но чешкият бранител поправи грешката си и с шпагат изби в корнер.

• 41 мин.

Белак центрира в наказателното поле на Левски, Адауто стреля с глава, но Петков се разпъна и предотврати сигурен гол с наместата си.

• 44 мин.

• 45 мин.

КРАЙ НА ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

• 45 мин.

НАЧАЛО НА ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ

• 47 мин.

Съдията Коща посочва бялата точка за изпълнение на дузпа за доста спорен фаул на Тиберканин срещу Владавич.

• 48 мин.

• 48 мин.

ГООЛ!!! Владавич се нагърби с изпълнението на дузпата, стреля в средата, Петков докосна топката, но тя влезе в мрежата.

• 54 мин.

Гаджев изведе Жоазиньо в наказателното поле, бразилецът пое и стреля веднага, но в аут.

• 55 мин.

Георги Иванов подаде на ляво към Жоазиньо, който върна към точката за изпълнение на дузпа, където Зе Соарес опита удар, но прекалено лек и неточен, за да затрудни Перниш

• 57 мин.

• 60 мин.

• 61 мин.

• 62 мин.

Рабех нахлу мощно в половината на Жилина и нанесе бомбен удар, който Перниш трудно изби боксирайки.

• 64 мин.

• 64 мин.

ГООЛ!!! Георги Иванов финтира Вомачка и от границата на пенала нанесе силен удар с левия крак, който Перниш отклони в десния страничен стълб, топката попадна у Жоазньо, който с мощен удар опъна мрежата зад гърба на словашкия вратар.

• 72 мин.

• 76 мин.

• 76 мин.

Съдията показа директен червен картон на Йеж за удар без топка срещу Жоазиньо.

• 78 мин.

Изстрел на Жоазиньо от фаул мина на сантиметри от лявата сглобка на вратата на Жилина.

• 79 мин.

• 79 мин.

• 80 мин.

Щърба стреля от пряк свободен удар, но прекалено неточно, за да затрудни Петков.