Новини
Георги Петков: „Трите точки в „Надежда“ са задължителни“
22 ноември 2007
централен офис
1517, София
1517, София
ул. Тодорини кукли 47
тел. (+359 2) 847 - 7958; факс. (+359 2) 945 - 4227
e-mail: office@levski.bg
„Чувствам се добре функционално. Все още обаче изпитвам болки. Надявам се до мача с Локомотив (София) те да отшумят. От няколко дни тренирам нормално. Надявам се да не съм излязъл от форма. Времето обаче ще покаже най-добре. Предстоящите срещи са много трудни и важни. Точно в тези мачове се вижда на какво ниво е даден футболист. Моето желание, а сигурно и това на треньорското ръководство е, аз да бъда на вратата. Естествено е, че поемам рискове. Това обаче си е за мен. Мачът с Локомотив (София) е първият мач от тежката серия, в която навлизаме. За нас трите точки са просто задължителни. Ако ги спечелим няма да има напрежение в отбора и ще излезем спокойни във вечното дерби. Всичко може да се случи в мача в „Надежда". Локомотив е добър отбор. Като цяло обаче футболистите на Левски са значително по-класни. Ако подходим сериозно и дисциплинирано няма да имаме проблеми да победим", заяви Петков.