Левски ТВ ДЮШ
8 Ноември 2020 г. - 18:12 ч.

"Левски" - "Витоша" (Бистрица) 8:2 (U17)

"Левски" U17 записа петнадесетата си поредна победа от началото на първенството в Елитната група, разгромявайки „Витоша“ (Бистрица) с 8:2 на комплекс „Георги Аспарухов“. Хеттрик за победата записа Николай Арахангелов с попадения в 55-та, 61-та и 73-та минути. По един гол добавиха Никола Църовски в 1-та, Димитър Андонов в 15-та, Виктор Атанасов в 39-та, Антон Иванов в 46-та и Ериан Благоев в 76-та минути.

Воденият от треньора Захари Сираков отбор остава едноличен лидер в класирането с пълен актив от точки – 45, с 86 вкарани и само 4 допуснати гола.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Пламен Андреев (46 – 12. Калоян Славчев), 20. Емил Кьосов, 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (к), 18. Алекс Минчев, 14. Никола Църовски, 15. Александър Асенов (46 – 19. Радослав Петров), 27. Асен Митков, 17. Николай Арахангелов, 7. Антон Иванов (65 -2. Ериан Благоев), 11. Виктор Атанасов.