Левски ТВ ДЮШ
7 Август 2020 г. - 23:05 ч.

Гол след гол: "Левски" - "Монтана" 10:0 (U17)

Юношеските формации на „Левски“ до 15 и до 17 години стартираха с разгромни победи над „Монтана“ надпреварата в Елитните групи за сезон 2020/2021 г. Двата мача се играха на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“. 15 годишните вкараха седем безответни гола на гостите, докато 17 годишните разгромиха своите връстници с 10:0!

Възпитаниците на треньора Захари Сираков бяха още по-убедителни в първия кръг при 17 годишните – 10:0! По два гола за разгрома отбелязаха Георги Атанасов (37-ма и 84-та минути), Асен Митков (30-та и 71-ва минута от дузпа), Антон Иванов (83-та и 86-та минути) и Ивайло Марков (85-та и 89-та минути). Виктор Атанасов (9) и Емил Кьосов (18) добавиха другите две попадения.

Съставът на „Левски“ U17:

1. Пламен Андреев (65 – 12. Калоян Славчев), 10. Емил Кьосов (18. Алекс Минчев), 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (72 – 5. Слави Чакъров), 8. Атанас Йорданов, 15. Александър Асенов (40 – 22. Антоан Стоянов), 27. Асен Митков, 19. Радослав Петров, 20. Виктор Добрев (60 - 7. Антон Иванов), 9. Георги Атанасов, 11. Виктор Атанасов (60 – 21. Ивайло Марков).