Левски ТВ ДЮШ
7 Август 2020 г. - 22:05 ч.

"Левски" - "Монтана" 7:0 (U15)

Юношеските формации на „Левски“ до 15 и до 17 години стартираха с разгромни победи над „Монтана“ надпреварата в Елитните групи за сезон 2020/2021 г. Двата мача се играха на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“. 15 годишните вкараха седем безответни гола на гостите, докато 17 годишните разгромиха своите връстници с 10:0!

При 15 годишните, играчите на треньора Стоян Димов бяха безапелационни срещу гостите от „Монтана - 7:0. Два гола за победата отбеляза Адриан Райчев – в 19-та и 45-та минута от дузпа. По едно попадение добавиха Кристиян Йовов (9), Никола Бандев (15), Александър Божилов (47), Виктор Любенов (50) и Александър Маринов (60) минути.

Съставът на „Левски“ U15:

1. Теодор Николов, 15. Део Дамянов (53 – 19. Крис Златинов), 4. Виктор Любенов, 20. Дейвид Михалев (53 – 3. Михаел Чиликов), 23. Ериан Благоев (60 – 16. Калоян Борунов), 7. Александър Божилов (к), 9. Александър Сомов (49 – 6. Дейвид Джоров), 21. Никола Бандев, 14. Александър Маринов, 11. Адриан Райчев, 10. Кристиян Йовов (49 – 20. Ники Гинчев)