Новини
12 Ноември 2017 г. - 19:16 ч.

ЛЕВСКИ победи с 3:0 Локомотив София в контрола на "Герена" (ВИДЕО)

ЛЕВСКИ победи с 3:0 Локомотив (София) в контрола, която се проведе пред пълните трибуни на един от помощните терени на “Герена”. Две попадения за "сините" отбеляза резервата Бабатунде Адениджи, а веднъж се разписа Жерсон Кабрал.

Първото по-опасно положение бе в полза на "сините", като в 9-ата минута Кабрал подаде към Панайотов, който стреля от границата на наказателното поле, но стражът на "железничарите" спаси.

Постепенно ЛЕВСКИ притисна портивника в собствената му половина и в 35-ата минута Обертан бе близо да открие резултата, но Ефремов изби в корнер .

След почивката "сините" се активизираха, но превъзходството доби изражение едва в края на двубоя.  Футболистите на Делио Роси откриха резултата в 70-ата минута, след гол с глава на резервата Бабатунде Адениджи.

Седем минути по-късно Жерсон Кабрал удвои, а в 81-ата минута Адениджи отбеляза второто си попадение в мача.

ЛЕВСКИ - Локомотив (София) 3:0