Новини
8 Октомври 2017 г. - 19:43 ч.

ЛЕВСКИ победи Ботев Враца с 1:0 след страхотен гол на Белмонт (ВИДЕО)

ЛЕВСКИ победи с 1:0 лидера на Втора лига Ботев (Враца) в контрола, която се проведе на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов". Единственото попадение вкара Антони Белмонт, който в 17-ата минута отбеляза с удар от 30 метра.

В игра за "сините" се завърнаха доскоро контузеният Рошу и Бабатунде Адениджи.

Проверката започна равностойно, но след 10-ата минута ЛЕВСКИ наложи надмощие. В 11-ата минута Серджиу Буш получи извеждащ пас зад централните бранители, но стражът на врачани Бонев го затвори добре и спаси шута на румънеца от ъгъла на малкото наказателно поле. Секунди по-късно опасен пробив на Обертан отдясно завърши с центриране в ръцете на гостуващия вратар.

Така се стигна до 17-ата минута, когато едно от новите попълнения на ЛЕВСКИ - Антони Белмонт, реализира страхотен гол. Французинът пое топката в центъра на терена, напредна с нея и след шут от 30 метра я заби под напречната греда.

ЛЕВСКИ - Ботев (Враца) 1:0