Левски ТВ Шампионат
26 Април 2019 г. - 22:40 ч.

Георги Дерменджиев след ЛЕВСКИ - Берое 1:2

Левски загуби от Берое с 1:2 в мача от 5-ия кръг на плейофите. Станислав Костов беше точен в 49-ата минута след подаване на Станислав Иванов. Карлос Охене изравни с хубав гол в 54-ата минута, а Педро Еуженио донесе пълен обрат в 77-ата минута.

Двубоят на стадион "Георги Аспарухов" стартира с едноминутно мълчание в памет на Александър Костов. Легендата на "сините" почина миналата седмица на 81-годишна възраст. Играчите на отбора излязоха със специални фланелки, на които отпред имаше снимка на бившото крило, а отзад неговия номер 11.

Дерменджиев водеше срещата. Преди това ръководството на Левски почете и легендата на ЦСКА Красимир Безински, който напусна този свят в началото на седмицата.

ЛЕВСКИ - Берое 1:2
1:0 Костов (49)
1:1 Охене (54)
1:2 Еуженио (77)

ЛЕВСКИ: Николай Михайлов, Живко Миланов, Мартин Райнов, Нуно Рейш, Иван Горанов, Кали Тиам, Илия Юруков, Давиде Мариани, Станислав Иванов, Паулиньо, Станислав Костов