Левски ТВ Шампионат
8 Април 2019 г. - 18:49 ч.

Голът на Станислав Костов срещу Черно море от 2 гледни точки

Левски победи Черно море с 1:0 във Варна в мач от втория кръг на плейофите в Първа лига.

Станислав Костов отбеляза красив гол в 16-ата минута, а "сините" доиграха двубоя с човек по-малко в 82-ата минута заради червен картон на Луи Нганиони.

Наставникът Георги Дерменджиев направи множество промени в стартовия състав от мача с Ботев (Пловдив). Цели петима нови играчи започнаха за Левски, а двама от тях дебютираха от първата минута. Това бяха Седрик Унтонджи и Богдан Вашчук. Станислав Иванов за първи път бе титуляр от август, а Луи Нганиони записва четвърти мач в първенството.

Черно море- ЛЕВСКИ 0:1
0:1 Костов (16)

ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Николай Михайлов, Живко Миланов, Седрик Унтонджи, Нуно Рейш, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Луи Нганиони, Богдан Вашчук, Станислав Иванов, Станислав Костов