Левски ТВ Шампионат
12 Май 2018 г. - 23:24 ч.

Делио Роси: Трябва да вършим нашата работа

ЛЕВСКИ завърши 2:2, като гост на Лудогорец в среща от 8 кръг на шампионския плейоф на Първа лига. Клаудиу Кешерю беше точен в 4-ата минута от дузпа, а Роман Прохазка изравни в 73-ата минута. Аймен Белаид си вкара автогол в 84-ата минута. Жерсон Кабрал възстанови равенството в 88-ата минута.  ЛЕВСКИ е на трето място с 61 точки, като преднината пред четвъртия Берое е три точки. В следващия кръг "сините" приемат "цска-софия".

ЛУДОГОРЕЦ - ЛЕВСКИ 2:2
1:0 Кешерю (4-дузпа)1:1 Прохазка (73)
2:1 Белаид (84-автогол)
2:2 Кабрал (88)

ЛУДОГОРЕЦ: Хорхе Броун, Лукас Саша, Игор Пластун, Козмин Моци, Натанаел, Густаво Кампаняро, Яцек Горалски, Марселиньо, Вирджил Мисиджан, Вандерсон, Клаудиу Кешерю

ЛЕВСКИ: Божидар Митрев, Ивайло Найденов, Давид Яблонски, Аймен Белаид, Иван Горанов, Роман Прохазка, Васил Панайотов, Нелуц Рошу, Жерсон Кабрал, Габриел Обертан, Станислав Костов